BIURO RACHUNKOWE KRAKÓW BRONOWICE

Szukasz biura rachunkowego w rejonie Kraków Bronowice? Skontaktuj się z nami!

biuro@modernwages.comtelefon: +48 122 915 782

Jeżeli zależy Ci na prowadzeniu skrupulatnej i profesjonalnej księgowości a koszty zatrudnienia dodatkowego pracownika, który zajmie się takimi sprawami, jest zbyt wysokie, zdecyduj się na pomoc z zewnątrz. Nasze biuro podatkowe (Bronowice i inne dzielnice Krakowa) załatwi za Ciebie różne rozliczenia, poprowadzi dokumentację pracowników czy będzie reprezentować Twoją firmę przed urzędami.

Usługi księgowe – prowadzenie ksiąg handlowych i nie tylko

Przepisy podlegają ciągłym zmianom, co może stanowić problem, aby być na bieżąco z każdą zmianą. Prowadząc swój biznes, musisz dopilnować wielu spraw, a księgowość stanowi często duże wyzwanie. Nasze przyjazne biuro rachunkowe będzie idealnym rozwiązaniem, jeżeli poszukujesz księgowej, która dopilnuje Twojej rachunkowości.

Biuro rachunkowe Kraków Bronowice zajmie się między innymi:

  • informowaniem o terminach i kwotach podatków, jakie obowiązują daną firmę;
  • prowadzeniem ksiąg rachunkowych;
  • ewidencją środków trwałych i wartości niematerialnych prawnych wraz z naliczaniem amortyzacji.
  • rozliczeniem podatku CIT i PIT.

Księgowość dla małych i dużych firm

Niezależnie od tego, czy prowadzisz większą firmę, czy prywatny biznes obowiązuje Cię między innymi prowadzenie ksiąg podatkowych, czy różnego rodzaju sprawozdań. Nasze biuro rachunkowe Bronowice zajmuje się sporządzaniem deklaracji podatkowych zawierających miesięczne oraz roczne koszty i dochody firmy. Obowiązek przygotowania takich sprawozdań dotyczy zarówno osób fizycznych, jak i prawnych niezależnie od prowadzonej działalności. Wypełnianie deklaracji oraz późniejsze dotrzymanie terminów jest dodatkowym zobowiązaniem, którym może zając się księgowość Bronowice. Korzystając z naszej pomocy, znacznie ułatwisz sobie pracę i zajmiesz się tym, co najważniejsze, czyli prowadzeniem firmy. My przygotujemy i złożymy za Ciebie między innymi deklaracje PIT, VAT, CIT, PCC oraz inne.

Nasza oferta finansowo -księgowa

Jeżeli księgi rachunkowe firmy prowadzone są w sposób rzetelny i profesjonalny wszelkie deklaracje czy rozliczenia będą sporządzane terminowo. Dokumentacja jak rachunki czy faktury powinny być w odpowiedni sposób archiwizowana. Biuro rachunkowe Bronowice prowadzi księgi według zapisów z ustawy o rachunkowości. Każda osoba prowadząca własną firmę musi więc przestrzegać różnych kodeksów i ustaw regulujących działalność podmiotów gospodarczych. Jednym z głównych obowiązków jest prowadzenie ksiąg handlowych oraz pełnej rachunkowości czym zajmie się biuro rachunkowe Kraków.

Zgodnie z art. 13 ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości księgi rachunkowe składają się z:

  • księgi głównej (składa się z syntetycznych kont, na koncie księgi głównej zapisane są początkowe salda aktywów i pasywów);
  • dziennika (wszystkie zdarzenia gospodarcze w firmie opisane chronologicznie);
  • wykazu składników aktywów i pasywów;
  • ksiąg pomocniczych (konta analityczne, rejestrują to samo co konta księgi głównej plus dodatkowe informacje);
  • zestawień: obrotów i sald kont księgi głównej oraz sald kont ksiąg pomocniczych (bilans próbny, zestawienie zapisów z dziennika i księgi głównej).

FAQ

1. Gdzie w Krakowie znajdę wasze biura rachunkowe?

Mamy oddziały w kilku dzielnicach Krakowa. Są to między innymi Kurdwanów, Ruczaj, Bronowice czy Bieżanów.

2.Czy Wasze biuro podatkowe może reprezentować mnie przed ZUS lub Urzędem Skarbowym?

Oczywiście, istnieje taka możliwość, wymaga to jednak odpowiedniego pełnomocnictwa udzielonego naszej firmie. Będziemy mogli wtedy uczestniczyć w postępowaniu sprawdzającym, podatkowym, kontrolnym czy administracyjnym.

Jak do nas trafić?