BIURO RACHUNKOWE KRAKÓW PODGÓRZE

Szukasz biura rachunkowego w rejonie Kraków Podgórze? Skontaktuj się z nami!

biuro@modernwages.comtelefon: +48 122 915 782

Prowadzisz większą firmę lub jesteś małym przedsiębiorcą i szukasz biura, które zajmie się w sposób profesjonalny twoimi sprawami księgowo-finansowymi? Nasze biuro rachunkowe w Krakowie pomoże Ci realizować wszelkie tego typu zobowiązania, a Ty w spokoju skupisz się na zarządzaniu swoim biznesem.

Oferta finansowo-księgowa

Nasze biuro podatkowe Kraków zatrudnia specjalistów, którzy na bieżąco zajmą się Twoimi finansami i księgowością. Dzięki temu nie musisz zatrudniać nowych pracowników do prowadzenia spraw kadrowych, sporządzania sprawozdań finansowych, rozliczania faktur i podatków. Tym wszystkim zajmie się nasz doradca podatkowy (Kraków Podgórze to jedna z naszych lokalizacji, możesz również wybrać inną, która będzie dla Ciebie dogodna). Koszty będą zależały od usług, na jakie się zdecydujesz, lecz nie są to wygórowane stawki i każdy przedsiębiorca nawet prowadzący jednoosobową działalność może sobie na nie pozwolić. Prowadzone przez nas biura rachunkowe (Kraków i inne lokalizacje) odznaczają się wieloletnim doświadczeniem i specjalistyczną wiedzą.

Biuro rachunkowe Kraków Podgórze – księgowość dla małych i dużych firm

Ciągle zmieniające się przepisy i nowe ustawy są często przytłaczające. Warto więc zadbać o profesjonalną pomoc w zakresie rachunkowości i kontroli w zakresie wymagań prawnych idealnym rozwiązaniem będzie księgowa. Kraków Podgórze to jedna z lokalizacji naszych biur rachunkowych, do której możesz udać się w celu rozpoczęcia z nami współpracy.

Nasz doradca podatkowy Kraków podgórze zajmuje się między innymi:

  • rozliczeniem podatku CIT i PIT;
  • informowaniem o terminach i kwotach podatków, jakie obowiązują daną firmę;
  • prowadzeniem ksiąg rachunkowych;
  • ewidencją środków trwałych i wartości niematerialnych prawnych wraz z naliczaniem amortyzacji.

Usługi księgowe Kraków – księgi handlowe

Każdego przedsiębiorcę, który prowadzi firmę, obowiązuje szereg ustaw i kodeksów, które musi przestrzegać. Jedną z nich jest ustawa o rachunkowości, która zobowiązuje do prowadzenia pełnej rachunkowości oraz ksiąg handlowych. Nasze biuro księgowe Kraków Podgórze oferuje między innymi tego typu usługi.

Zgodnie z art. 13 ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości księgi rachunkowe składają się z:

  • księgi głównej (składa się z syntetycznych kont, na koncie księgi głównej zapisane są początkowe salda aktywów i pasywów);
  • dziennika (wszystkie zdarzenia gospodarcze w firmie opisane chronologicznie);
  • ksiąg pomocniczych (konta analityczne, rejestrują to samo co konta księgi głównej plus dodatkowe informacje);
  • zestawień: obrotów i sald kont księgi głównej oraz sald kont ksiąg pomocniczych (bilans próbny, zestawienie zapisów z dziennika i księgi głównej);
  • wykazu składników aktywów i pasywó

Biuro podatkowe Kraków prowadzi księgi zgodnie z przepisami powyższej ustawy. Są one rzetelnie sprawdzane na bieżąco, a wszelka dokumentacja (rachunki, faktury) jest archiwizowana. Jeżeli księgi prowadzone są prawidłowo, jeżeli dzięki nim możliwe jest terminowe sporządzenie rozliczeń, deklaracji i sprawozdań finansowych.

FAQ

1. Czy oferujecie usługi związane z prowadzeniem ksiąg handlowych?

Tak oferujemy szereg usług w tym zakresie. Między innymi zajmujemy się sporządzaniem deklaracji podatkowych CIT, VAT, PIT czy prowadzenie rejestrów dla celów podatku VAT.

2. Czy na waszej stornie znajdę informacje na temat najnowszych zmian podatkowych?

Tak jak najbardziej, na naszej stronie w menu znajduje się zakładka ZMIANY PODATKOWE. Znajdziesz tam najnowsze zmiany dotyczące PIT, VAT i inne.

Jak do nas trafić?