Pełna księgowość – Wieliczka

Chcesz abyśmy prowadzili księgowość Twojej firmy? Skontaktuj się z nami!

biuro@modernwages.comtelefon: +48 122 915 782

Właściwa obsługa finansowo-księgowa jest kluczowa dla efektywnego zarządzania przedsiębiorstwem. Stale zmieniające się przepisy tworzą potrzebę bieżącej kontroli polityki rachunkowej firmy i dostosowania prowadzenia księgowości do aktualnych regulacji prawnych. Bez względu na to, czy prowadzisz jednoosobową działalność, czy jesteś członkiem zarządu spółki kapitałowej, warto byś powierzył prowadzenie księgowości doświadczonej kadrze z zakresu rachunkowości i księgowości.

Biuro rachunkowe Modern Wages – obsługa finansowo-księgowa

Modern Wages Biuro Rachunkowe oferuje bieżącą obsługę rachunkową i finansową opartą na wiedzy doświadczonych księgowych. Nie musisz zaprzątać sobie głowy sprawami księgowymi firmy ani zatrudniać osobnego pracownika do prowadzenia księgowości w celu rozliczenia się z fiskusem. Zleć prowadzenie ksiąg podatkowych, rozliczenia podatkowe, prowadzenie spraw kadrowych, sporządzanie sprawozdań finansowych, faktur naszemu biuru rachunkowemu.

Dzięki naszym usługom możesz skupić się na tym co najważniejsze – na rozwoju swojej firmy. Spośród biur rachunkowych w Wieliczce wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie, specjalistyczna wiedza oraz usługi zaprojektowane na miarę potrzeb Twojej firmy.

Pełna księgowość – Wieliczka

Modern Wages jako profesjonalne biuro rachunkowe oferuje kompleksową obsługę księgową dla firm. Prowadzimy ewidencję księgową w postaci pełnej księgowości lub księgi przychodów i rozchodów. Wszystkie operacje gospodarcze są rejestrowane na podstawie zarchiwizowanych dowodów księgowych w porządku chronologicznym.

Pełne usługi finansowe to nie tylko bieżąca obsługa finansów firmy, ale także rozliczenia podatkowe, prowadzenie dokumentacji podatkowej czy pracowniczej, prowadzenie sporządzań finansowych i wiele innych.

Nasze biuro rachunkowe oferuje prowadzenie księgowości w firmach, na które składa się szereg wyspecjalizowanych czynności:

 • prowadzenie ksiąg rachunkowych,
 • weryfikacja dokumentów od strony prawnej i formalnej,
 • rozliczenie podatku CIT i PIT,
 • prowadzenie ewidencji podatki od towarów i usług,
 • prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych prawnych wraz z naliczaniem amortyzacji,
 • obsługa kadrowo-płacowa (obliczanie stawek wynagrodzeń i zasiłków społecznych, ewidencja urlopów i zwolnień lekarskich, prowadzenie akt osobowych i sporządzanie umów),
 • informacja o terminach i kwotach podatków, za które firma jest obowiązana się rozliczyć,
 • sporządzanie obowiązkowych sprawozdań finansowych zgodnie z wymogami ustawy o rachunkowości i kodeksu spółek handlowych,
 • sporządzanie i przesyłanie do GUS obowiązkowych sprawozdań,
 • aktualizacja obowiązkowych danych w urzędzie skarbowym oraz ZUS,
 • wsparcie administracyjne,
 • udzielanie porad prawnych.

Prowadzenie rachunkowości dla małych i dużych firm

Zlecenie prowadzenia księgowości biuru rachunkowemu jest opłacalną inwestycją dla każdego rodzaju przedsiębiorstwa. Nie tylko oszczędzamy sobie osobistych wysiłków związanych z urządzeniem księgowości w firmie, ale także pozwala to zmniejszyć koszty zatrudnienia nowego kapitału ludzkiego czy też odciążyć personel od czynności związanych z rachunkowością.

Koszty księgowej miesięcznie często nie przekraczają kwoty 500 zł w przypadku pełnej księgowości. Oczywiście wszystko zależy od tego, z jakiego wachlarzu usług księgowych chcemy skorzystać i jakiego formatu jest nasza działalność gospodarcza. Koszt księgowości dla jednoosobowej działalności gospodarczej plasuje się w okolicach 200-300 zł. Cena zależy w dużej mierze od miejsca, w którym znajduje się biuro rachunkowe – w dużych miastach zazwyczaj zapłacimy więcej. Jednak koszty prowadzenia księgowości nie są zbyt wygórowane i każdy przedsiębiorca może pozwolić sobie na zatrudnienie zewnętrznego biura do prowadzenia jego spraw finansowych.

Jak do nas trafić?